Наручний годинник Daniel Klein DK.1.12495-4
Daniel Klein DK.1.12495-4 |
|
Корпус кольору рожевого золота.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK.1.12495-4
Часы Daniel Klein DK.1.12495-4 | 1 423 грн. |
Жіночі наручні годинники Daniel Klein DK.1.12495-4 | 1 423 грн. |
Годинник наручний Daniel Klein DK.1.12495-4 | 1 422 грн. |
Жіночий наручний годинник Daniel Klein DK.1.12495-4 | 1 423 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →