Наручний годинник Daniel Klein DK11921-5
Daniel Klein DK11921-5 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK11921-5
Часы Daniel Klein DK11921-5 | 842 грн. |
Чоловічі наручні годинники Daniel Klein DK11921-5 | 843 грн. |
Годинник наручний Daniel Klein DK11921-5 | 842 грн. |
Великий, дуже гарний циферблат, що переливається на сонце; зручний ремінець можна підігнати під будь-яку руку один раз і користуватися завжди константним розміром; дуже зручно, що є число місяця. При переведенні годин тому дата не змінюється, що дивно; звичайно не мінус, але треба їх перекладати щомісяця, коли в ньому не 31 день, незручно так; секундна стрілка не потрапляє на позначки, але це не впливає на точність. користуюся Daniel Klein DK11921-5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →