Наручний годинник Daniel Klein DK12046-7
Daniel Klein DK12046-7 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK12046-7
Усі ціни 8 →Часы Daniel Klein DK12046-7 | 1 100 грн. |
Жіночий годинник із синім циферблатом DANIEL KLEIN DK12046-7 Синій із сріб | 1 560 грн. |
Елегантний Жіночий годинник DANIEL KLEIN DK12046-7 Синій зі сріблястим | 1 546 грн. |
Жіночий витончений годинник DANIEL KLEIN DK12046-7 Синій зі сріблястим | 1 546 грн. |
Жіночий годинник із синім ремінцем DANIEL KLEIN DK12046-7 Синій із срібляс | 1 546 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →