Каструля De Buyer Affinity 3742.28
De Buyer Affinity 3742.28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Affinity 3742.28
Усі ціни 10 →Каструля De Buyer, з кришкою, 8,6 л, 28 см (3742.28) | 13 641 грн. |
Каструля з кришкою de Buyer 3742,28 28см/10,4 л | 16 049 грн. |
de Buyer 28см 3742.28 28см3742.28 | 13 641 грн. |
Каструля de Buyer Affinity 28 см 10.4 л (3742.28) | 13 642 грн. |
Каструля з кришкою de Buyer Affinity 28см/10,4 л сталева (3742.28) | 12 550 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації De Buyer Affinity 3742.28
Ціни на De Buyer Affinity 3742.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3742.20 | від 9 331 грн. | 8 пропозицій | ||
De Buyer Affinity 3742.24 | від 11 500 грн. | 7 пропозицій | ||
De Buyer Affinity 3742.28 | від 12 550 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →