Сковорідка De Buyer Carbone Plus 5110.24 24 см
Фото 3 |
De Buyer Carbone Plus 5110.24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Carbone Plus 5110.24 24 см
Усі ціни 7 →Сковорода De Buyer Carbone Plus, 24 см (5110.24) | 1 763 грн. |
Сковорода без крышки de Buyer 24 см 5110.24 | 1 763 грн. |
de Buyer 5110.24 | 1 763 грн. |
Сковорода de Buyer Carbone Plus Сталь 24 см (5110.24) | 1 622 грн. |
Сковорода De Buyer Carbone Plus 24 см (5110.24) | 1 763 грн. |
Сковорода De Buyer професійна Carbone Plus 24 см (5110.24) Індукція | 1 693 грн. |
Сковорода 24 см De Buyer 5110.24 | 1 763 грн. |
Модификації De Buyer Carbone Plus 5110.24
Ціни на De Buyer Carbone Plus 5110.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Carbone Plus 5110.20 20 см | від 1 290 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.24 24 см | від 1 622 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.26 26 см | від 1 876 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.28 28 см | від 1 986 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →