Сковорідка De Buyer Outdoor 5400.24 24 см чорний
Фото 5 |
De Buyer Outdoor 5400.24 24 см 28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Outdoor 5400.24 24 см чорний
Усі ціни 10 →Сковорода De Buyer Blue Steel Qutdoor, 24 см (5400.24) | 1 316 грн. |
Сковорода без крышки de Buyer Outdoor 24 см 5400.24 | 1 317 грн. |
Сковорода de Buyer 5400.24 | 1 549 грн. |
de Buyer 24 см 5400.24 24см5400.24 | 1 316 грн. |
Сковорода De Buyer Force Blue 24 см (5400.24) | 1 317 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації De Buyer Outdoor 5400.24
Ціни на De Buyer Outdoor 5400.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Outdoor 5400.24 24 см чорний | від 1 211 грн. | 12 пропозицій | ||
De Buyer Outdoor 5400.28 28 см чорний | від 1 368 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →