Витяжка De Dietrich DHB 7952 W білий
De Dietrich DHB 7952 W білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DHB 7952 W білий
Витяжка De Dietrich DHB7952W | 47 027 грн. |
De Dietrich DHB7952W | 47 027 грн. |
De Dietrich DHB 7952 W | 51 291 грн. |
Модификації De Dietrich DHB 7952 W
Ціни на De Dietrich DHB 7952 W |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DHB 7952 W білий | від 47 027 грн. | 3 пропозиції | ||
De Dietrich DHB 7952 X нержавіюча сталь | від 47 027 грн. | 2 пропозиції | ||
De Dietrich DHB 7952 G сірий | від 47 027 грн. | 2 пропозиції | ||
De Dietrich DHB 7952 A чорний | від 47 027 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →