Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DMG 7129 X
De Dietrich DMG 7129 X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DMG 7129 X
Встраиваемая микроволновая печь De Dietrich DMG7129X | 38 313 грн. |
Мікрохвильовка De Dietrich DMG7129X | 37 745 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DMG7129X | 32 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →