Кавоварка De'Longhi BCO 411 чорний
De'Longhi BCO 411 чорний |
|
Комбінована брендова кавоварка для приготування автентичного еспресо і справжнього американо. Являє собою оригінальну конструкцію, в якій в одному корпусі поєднується Ручна ріжкова і фільтраційна (Крапельна) кавоварка. Обладнана ручним капучинатором з металевою насадкою для збивання молочної піни, необхідної для приготування широкого асортименту кавово-молочних напоїв. На відміну від автоматизованих кавоварок, не має вбудованої кавомолки і розрахована на роботу з меленою або пресованою кавою (в одноразових капсулах — чалдах).
Може обслуговувати побутові потреби великої родини, невеликого офісу. Також підійде для маленьких кафе, барів і міні-ресторанів. Кавоварка De'longhi BCO 411 оснащена потужним проточним нагрівачем (термоблоком), який забезпечує швидку подачу гарячої поди оптимальної температури і достатню кількість пари для ефективної роботи капучинатора. Надійна Італійська помпа гарантує оптимальний тиск для повноцінної екстракції ароматний кавових масел. За один робочий цикл ця модель здатна приготувати до 10 чашок крапельної кави і пару порцій Еспресо. Конструкцією передбачений майданчик для пасивного підігріву чашок, Підігрів комплектного скляного кавника, знімний піддон для збору крапель і система крапля-стоп.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi BCO 411 чорний
Усі ціни 7 →De'Longhi BCO 411.B | 12 960 грн. |
De'Longhi BCO 411 | 15 580 грн. |
De'Longhi BCO 411.B | 13 608 грн. |
Комбинированная кофеварка Delonghi BCO 411.B | 12 421 грн. |
De'Longhi BCO 411 | 15 960 грн. |
Комбінована кавоварка DeLonghi BCO 411.B | 12 415 грн. |
Комбінована кавоварка DeLonghi BCO 411.B | 12 425 грн. |
- Протикраплинна система
- Знімний піддон для крапель