Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 11 300x1200
Модифікації De'Longhi Compact Panel 11 36
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 11 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 11 300x1200
Delonghi Delonghi Compact Panel 11 TEK 300x1200 мм 841 Ватт боковое подкл. | 5 136 грн. |
Delonghi Compact Panel 11 TEK 300x1200 мм (0181243136) 0181243136 | 5 136 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 11 TEK 300 x 1200 мм бічний | 5 136 грн. |
Закрити
Рекомендуємо