Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 300x1800
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 300x1800
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 300x1800 мм 2278 Ватт боковое подкл | 9 303 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 300x1800 мм (0181543154) 0181543154 | 9 303 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 300 x 1800 мм бічний | 9 303 грн. |
Закрити
Рекомендуємо