Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 500x1600
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 500x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 500x1600
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 500x1600 мм 3016 Ватт боковое подкл | 10 956 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 500x1600 мм (0181545148) 0181545148 | 10 956 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 500 x 1600 мм бічний | 10 956 грн. |
Закрити
Рекомендуємо