Кавоварка De'Longhi Dedica EC 785.PK рожевий
Фото 6 |
De'Longhi Dedica EC 785.PK рожевий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Машинка купувалась на подарунок дружині. Вона дуже любить лате та капучино, з меленої кави. Сама машинка зроблена дуже якісно, на дні зливу навіть поплавець є, щоб бачити скільки води в резервуарі. Але є звичайно і мінуси, наприклад при продуванні парою молока, потрібно робити це кілька разів, тк гретої пари вистачає приблизно на 15-20 сек. Щоб закип'ятити пінку в молоці, потрібно 3-4 рази продути пором. Займає це близько 3 хвилин із усіма паузами. Кава готує добре. Якщо не забивати прям сильно щільно, і не під край, то добре пробиває окропом, з першого разу. З одного забиття реально зробити дві чашки кави. Від включення до приготування (натискання потрібного режиму) потрібно почекати близько 4х хвилин. Матеріали виготовлення якісні, не дряпаються, приємно користуватись. Дружина задоволена. Я сам не очікував такої якості виконання. Так, не автомат, але мені не ліньки виділити 5 хвилин на приготування кави. Якісно виготовлена. Навіть за умови, що в середньому щоб приготувати каву потрібно близько 5 хвилин, а якщо це молоко з пінкою, то все 7-8 хвилин дуже якісно виходить. Хочу зауважити, що носик для парової обробки складається із трьох частин, і все вимагає миття після використання. Спершу думав дописати це в мінуси. але подумав і дійшов висновку, що якість виконання бездоганна, і саме завдяки такому підходу все добре виходить. Мінус лише у часі підготовки машинки до роботи. Для розігріву потрібно близько 4 хвилин. Це не завжди зручно, але якщо заздалегідь про все подумати нормально. Niksik91: користуюся De'Longhi Dedica EC 785.GY кілька місяців
Точно о той модели отзыв написали? Судя по отзыву речь о какой-то бойлерной кофеварке. |
Додати відгук
Модификації De'Longhi Dedica EC 785.PK
Ціни на De'Longhi Dedica EC 785.PK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dedica EC 785.BG бежевий | від 7 999 грн. | 2 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica EC 785.PK рожевий | від 10 485 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Dedica EC 785.AZ синій | від 7 170 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Dedica EC 785.GY сірий | від 10 485 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →