Кавоварка De'Longhi Dedica Style EC 685.M нержавіюча сталь
Відео 13Фото 9 |
De'Longhi Dedica Style EC 685.M нержавіюча сталь |
|
Компактна, стильна і продуктивна ручна ріжкова кавоварка з простим електронним управлінням для приготування ароматного еспресо та напоїв на його основі. Відрізняється невеликою шириною ефектного металевого корпусу (15 см), завдяки чому може вдало вписатися в невелику кухню з обмеженим вільним простором. Розрахована на роботу з меленою і таблетованих кава в чалдах. Ключовою особливістю кавоварки De'longhi Dedica Style EC 685.M, визначає її продуктивність, стало використання в якості нагрівального елемента не бойлера, а проточного термоблока.
Завдяки йому, пристрій виходить на робочий режим всього за 30 сек і відразу ж починає готувати ароматний напій (бойлерні ріжкові кавоварки можуть прогріватися 2-6 хв). Крім цього, об'єм гарячої води потрібної температури, нагрівається термоблоком, набагато більше, ніж у побутових бойлерних моделей, що дозволяє швидко готувати два подвійних еспресо за один раз. Електронне управління дає можливість заварювати поодинокі (40-50 мл), подвійні порції (80-100 мл) або запрограмувати власний об'єм. Передбачено регулювання температури кави (3 варіанти) та програмування жорсткості використовуваної води. Кавоварка обладнана майданчиком для пасивного підігріву чашок і зручним ручним капучинатором з гнучкою обертається підвіскою, який дозволяє швидко збивати молочну пінку для капучино або лате.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dedica Style EC 685.M нержавіюча сталь
Усі ціни 67 →Кавоварка DeLonghi EC 685 M | 6 409 грн. |
Кавоварка DeLonghi EC 685 M | 6 549 грн. |
Кавоварка Delonghi EC 685.M | 7 999 грн. |
Delonghi Delonghi EC 685 M | 7 999 грн. |
Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 685.M | 6 559 грн. |
0 1 0 3 |
При вмінні користуватися (помол, темперування, час протоки) виходити кава не гірша, ніж з професійних кавоварок еспресо Малі габарити, легкість програмування та курування, розбірний портафільтр, якість напою. Не виявив Lidia Neelova: користуюся De'Longhi Dedica Style EC 685.M менше місяця |
Все робить нормально. Але на жаль мені напевно не пощастило зі складанням. Вона перестала давати тиск у ріжок і місце пари дає будівництво і це все після 8 чашки кави і тепер думаю вести її в ремонт або віддати на розбирання. Копакіність і простота Можливі помилки при складанні. Александр Тристан: користуюся De'Longhi Dedica Style EC 685.M менше місяця |
Ріжкова кавоварка De'longhi виконана у вузькому (15 см) металевому корпусі. Компактність не заважає приладу видавати до двох порцій кави за раз. У верхній частині корпусу передбачена поличка для нагріву чашок, куди рекомендується ставити посуд перед приготуванням напоїв.
Швидкий нагрів і смачну каву
De'longhi Dedica Style EC 685.M оснащена проточним термоблоком потужністю 1300 Вт. Він здатний через 30 секунд після включення подавати воду потрібної температури. Висока якість заварювання і насиченість готується кава забезпечить помпа, створює тиск 15 бар.
Резервуар для рідини розрахований на 1,1 літра, що задовольнить потреби і будь-якої сім'ї, і невеликого робочого колективу.
Гнучкі налаштування
Кавоварка отримала електронну систему управління, основною фішкою якої є автоматичне дозування порцій. За замовчуванням на одну чашку кави модель видає близько 40 мл, а на дві — 80 мл води. Але відповідні кнопки управління можна запрограмувати на інший, необхідний користувачу об'єм.
De'longhi Dedica Style EC 685.M передбачає регулювання температури (пропонуються три позиції: низька, середня і гаряча) і жорсткості води. Налаштування останнього параметра дозволяє забезпечити коректну роботу індикатора очищення від накипу. Додатково є можливість задати час автоматичного відключення приладу при простої (в інтервалі від 9 хвилин до 3 годин).
І мелену каву, і чалди
У комплекті з De'longhi Dedica Style EC 685.M йдуть три фільтра: для використання меленої кави (на одну і дві порції) і чалд E. S. E. Це порційні пресовані таблетки, які спрощують приготування еспресо та інших кавових напоїв на його основі, і не вимагають від користувача спеціальних навичок. Чалди для кавоварки пропонують багато виробників кави, в тому числі illy, Lavazza, Poli.
Приготування лате і капучіно
Кавоварка оснащена ручним капучинатором. Він передбачає два перемикаються способу спінювання молока: холодне для капучино (з великою кількістю піни) і гаряче (підходить для приготування какао).
До недоліків моделі варто віднести мазкий і схильна до появи подряпин корпус. В іншому, De'longhi Dedica Style EC 685.M — цікава ріжкова кавоварка в компактному форм-факторі, яка пропонує як автоматизувати процес приготування кави, так і стати його повноправним учасником.
- Автоматичне відключення
- Індикатор видалення накипу
- Індикатор рівня води
- Індикація включення
Модификації De'Longhi Dedica Style EC 685.M
Ціни на De'Longhi Dedica Style EC 685.M |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dedica Style EC 685.W білий | від 6 399 грн. | 50 пропозицій | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.M нержавіюча сталь | від 5 910 грн. | 67 пропозицій | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.R червоний | від 6 074 грн. | 33 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.BK чорний | від 6 120 грн. | 55 пропозицій |