Кавоварка De'Longhi Dedica Style EC 685.R червоний
Відео 13Фото 9 |
De'Longhi Dedica Style EC 685.R червоний |
|
Стильна, ефектна і якісна ріжкова кавоварка для приготування ароматного еспресо. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном металевого корпусу, порівняно низьким рівнем шуму і невеликою шириною (15 см), що дозволяє розміщуватися на будь-якому столі. Займає мінімум вільного місця, що може бути принципово важливо для малогабаритних кухонь. Важливою особливістю кавоварки De'longhi Dedica Style EC 685.R стало використання в якості нагрівального елемента не бойлера, а термоблока.
Завдяки йому, пристрій швидко, буквально за 30 секунд виходить на робочий режим і готове до подачі кави (бойлерні ріжкові кавоварки гріються не менше 3-4 хв). Крім цього, об'єм гарячої води потрібної температури, нагрівається термоблоком, набагато більше, ніж у побутових бойлерних моделей, що дозволяє швидко готувати два подвійних еспресо за один раз. Електронне управління дає можливість заварювати поодинокі (40-50 мл), подвійні порції (80-100 мл) або запрограмувати власний об'єм. Передбачено регулювання температури кави (3 ступені) та програмування жорсткості використовуваної води. Кавоварка обладнана зручним ручним капучинатором з гнучкою обертається підвіскою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dedica Style EC 685.R червоний
Усі ціни 34 →Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 685.R | 6 569 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.R | 6 654 грн. |
Ріжкова кавоварка эспрессо Delonghi EC 685.R | 6 450 грн. |
DELONGHI EC 685 R | 6 999 грн. |
Delonghi EC 685.R Dedica | 6 499 грн. |
0 1 0 3 |
При вмінні користуватися (помол, темперування, час протоки) виходити кава не гірша, ніж з професійних кавоварок еспресо Малі габарити, легкість програмування та курування, розбірний портафільтр, якість напою. Не виявив Lidia Neelova: користуюся De'Longhi Dedica Style EC 685.M менше місяця |
Все робить нормально. Але на жаль мені напевно не пощастило зі складанням. Вона перестала давати тиск у ріжок і місце пари дає будівництво і це все після 8 чашки кави і тепер думаю вести її в ремонт або віддати на розбирання. Копакіність і простота Можливі помилки при складанні. Александр Тристан: користуюся De'Longhi Dedica Style EC 685.M менше місяця |
- Автоматичне відключення
- Індикатор видалення накипу
- Індикатор рівня води
- Індикація включення
Модификації De'Longhi Dedica Style EC 685.R
Ціни на De'Longhi Dedica Style EC 685.R |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dedica Style EC 685.W білий | від 6 399 грн. | 53 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.M нержавіюча сталь | від 5 910 грн. | 68 пропозицій | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.R червоний | від 6 045 грн. | 34 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica Style EC 685.BK чорний | від 6 120 грн. | 57 пропозицій |