Кавоварка De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB сріблястий (ECAM350.50SB)
Відео 7Фото 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB сріблястий сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB сріблястий
Усі ціни 20 →Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica ECAM 350.50.SB | 22 742 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica ECAM 350.50.SB | 22 500 грн. |
Кофемашина автоматическая Delonghi Dinamica ECAM 350.50.SB | 22 219 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Ecam 350.50.SB | 21 105 грн. |
Кавомашина Delonghi Dinamica ECAM 350.50.SB | 21 679 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB
Ціни на De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB сріблястий | від 20 160 грн. | 20 пропозицій | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B чорний | від 19 080 грн. | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →