Кавоварка De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB сріблястий
Відео 2Фото 15 |
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB сріблястий сріблястий чорний |
|
Автоматична кавоварка еспресо бренду De'Longhi у 2022 році поповнила фірмову лінійку Dinamica, яка поєднує середньобюджетні кавові автомати. Модель передбачає зручне сенсорне керування як для вибору програм, так і для гнучких налаштувань користувача. Також слід врахувати, що тут прямо з коробки є багатий вибір кавово-молочних напоїв, у тому числі і рецепт правильного капучино, в якому саме молоко додається в еспресо, а не навпаки.
Кавомашина De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB обзавелася 19-сильною помпою (у попередників застосовувалися версії на 15 бар) та автоматичним капучинатором з комплектним резервуаром (має двостінну конструкцію для кращої теплоізоляції). Також тут є висококласні металеві жорна з можливістю вибору одного з 13 ступенів помелу зерен. На окрему згадку заслуговує режим Coffee pot (приготування в кавник): під диспенсер можна поставити не чашку, а більш містку ємність і за раз зробити 6 порцій (об'єм до 750 мл). З інших особливостей варто виділити наявність 1350-ватного проточного термоблока, знімного заварювального блоку та практичних режимів самоочищення та видалення накипу. Резервуар для води містить 1.8 літра, а бункер для зерен розрахований на 300 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB сріблястий
Усі ціни 13 →Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB | 28 600 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB | 25 599 грн. |
Кавоварка DeLonghi Dinamica Plus Ecam 370.70.SB | 33 033 грн. |
DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB | 27 290 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB | 29 699 грн. |
Модификації De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB
Ціни на De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.SB сріблястий | від 25 599 грн. | 13 пропозицій | ||
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.B чорний | від 25 750 грн. | 23 пропозиції |