Кавоварка De'Longhi Distinta ECI 341.BZ бронзовий
Відео 2Фото 4 |
De'Longhi Distinta ECI 341.BZ бронзовий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 1 2 2 |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Distinta ECI 341.BZ
Ціни на De'Longhi Distinta ECI 341.BZ |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Distinta ECI 341.BZ бронзовий | від 5 400 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Distinta ECI 341.W білий | від 7 400 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Distinta ECI 341.CP мідний | від 7 000 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Distinta ECI 341.BK чорний | від 5 400 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тут: ріжок хлипенький, ущільнювальна гумка поскрипує, явно зітреться через рік-два,