Електрочайник De'Longhi Distinta KBI 2001.W білий
Фото 21 | Товар застарів 3 736 грн. Тип: електрочайник; Дизайн: ретро; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 2000; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Знімна кришка; Подача води: Форма корпуса: конічна; Матеріал: сталь; Вага (кг): 1.3; |
De'Longhi Distinta KBI 2001.W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості електрочайника De'Longhi Distinta KBI 2001.W:
- Обертання на підставці на 360°
Модификації De'Longhi Distinta KBI 2001.W
Ціни на De'Longhi Distinta KBI 2001.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Distinta KBI 2001.BL синій | від 3 350 грн. | 20 пропозицій | ||
De'Longhi Distinta KBI 2001.M сріблястий | від 3 299 грн. | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Distinta KBI 2001.S сірий | від 2 999 грн. | 6 пропозицій |