Кавоварка De'Longhi ECP 31.21 чорний
Відео 21Фото 3 |
De'Longhi ECP 31.21 чорний |
|
Модель можна зарахувати до класичних еспресо-кавоварки ручного типу. З одного боку, пристрій забезпечує подачу пари під тиском 15 бар, що дозволяє максимально розкривати смакові і ароматичні якості обраного сорту кави, з іншої — виконувати більшість процедур (крім самого пропускання гарячого пара через каву) користувачеві доведеться самостійно. Але при цьому De'longhi ECP 33.21 може працювати як з меленою, так і фасованим по чалдах кави, а також передбачає можливість приготування двох порцій напою за один цикл. З додаткових функцій виробником реалізована система підігріву чашок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi ECP 31.21 чорний
Усі ціни 38 →Кавоварка DeLonghi ECP 31.21 BK | 3 906 грн. |
Кавоварка DeLonghi ECP 31.21 BK | 3 906 грн. |
Кавоварка Delonghi ECP 31.21 | 4 599 грн. |
Delonghi DeLonghi ECP 31.21 BK | 4 599 грн. |
Кавоварка ріжкова Delonghi ECP 31.21 BK | 4 059 грн. |
0 0 3 1 |
Себе я відношу якщо не до знавців, то до великих любителів кави. П'ю його вже понад п'ятнадцять років. Але гарною кавоваркою обзавівся лише півроку тому. Вважаю, що найкраща кава виходить при інтенсивній та швидкій екстракції, тому віддаю перевагу еспресо та напоям на її основі. Зауважу, що далеко не всі ріжкові кавоварки однаково корисні. Тому, якщо ви здатні оцінити правильно зварений еспресо, то варто брати перевірених виробників, які вміють створити правильну температуру екстракції і витримати її час. Тоді і кава виходить ароматна, з гіркуватістю, але не надмірно гірка. З її допомогою варю собі вранці чудовий еспресо, а дружина готує собі американо (в машині є подача гарячої води). Дочці подобається експериментувати з молоком і вона освоїла використання капучинатора. Коротше кажучи, задоволена родина. Кавоварка проста у використанні та обслуговуванні. Має потужний нагрівач на 1100Вт, тому швидко гріє воду і вже через 3 хвилини готова порадувати чашкою ароматного напою. Знімний ріжок з фільтром від'єднується/приєднується легко та надійно. Каву в нього можна завантажувати мелену або в чалдах. Для цього кавоварка укомплектована трьома фільтрами – на одну чашку, більш ємну на дві та фільтр спеціально пристосований для чалд. Я віддаю перевагу власному помелу, мені подобається експериментувати із зернами різних сортів. Існує гарна інструкція, завдяки якій можна швидко розібратися в особливостях роботи цієї моделі. Під кавоварку можна поставити лише маленькі кавові філіжанки, більшого розміру за висотою просто не стане. Але я розповім про один лайвхак: висока чашка стає якщо прибрати піддон для збору крапель)) |
Нічого зайвого, тільки ароматний кави
Компанію De'longhi виділяє на ринку широкий асортимент пристроїв з приготування кавових напоїв, де кожен користувач, незалежно від уподобань та фінансових можливостей, зможе вибрати девайс для себе.
Нічого зайвого
Кавоварка De'longhi ECP 33.21 належить до бюджетної лінійки товарів даного бренду, але від цього анітрохи не постраждали її технічні характеристики і можливості.
Класична модель ручного типу випускається в трьох колірних рішеннях: бордо, чорний, сталь і розрахована на приготування кави з мелених зерен, так і для використання фасованих чалдов. Наявність зручної насадки панарело дозволяє насолодитися ніжним капучіно, а також тут реалізований дуже корисний режим — подача окропу. Але для комфортного використання наданих функцій користувачеві доведеться приловчится, оскільки збивання молока, особливо жирного, може зайняти багато часу.
Кава для себе і друга
Приготувати за раз дві порції кави допомагає наявність в ріжку двох отворів. Для більшого аромату, перед приготуванням ви можете скористатися підігрівом чашок, правда розмістити великі ємності не вийде, оскільки підігрівається панель відносно маленька.
Скромні габарити (18.5x24x 30.5 см) стануть знахідкою для власників невеликої кухні, а ось що стосується робочого тиску в 15 бар, то тут модель не особливо скромничає, оскільки не відстає від більш дорогих побратимів.
Управління
За управління та переключення команд відповідають важіль збоку корпуса і аналоговий перемикач на лицьовій панелі. Простота управління порадує кожного, хто не хоче витрачати зайвий час на приготування напою, а ось що стосується догляду за пристроєм, то проблем не уникнути, якщо ви віддали перевагу чорному оформлення. Глянсова панель збирає всі відбитки пальців і відображає на собі не тільки вибраний режим, але і всі сліди експлуатації.
- Знімний піддон для крапель
- Знімний резервуар для води
- Система зберігання аксесуарів