Кавоварка De'Longhi ECP 33.21.W білий
Відео 10Фото 6 |
De'Longhi ECP 33.21.W білий білий чорний |
|
Продуктивна і практична ручна ріжкова кавоварка з сімейства Distinta від відомого італійського бренду De'longhi. Належить до моделей середньої цінової категорії, може стати надійним інструментом в справі приготування ароматного підбадьорливого еспресо. Відрізняється стильним дизайном біло-сріблястого корпусу й елементів металевої обробки. Її зовнішній вигляд прикрасить будь-яку домашню або офісну кухню.
Має просте і зрозуміле електромеханічне управління, розрахована на роботу з меленою кавою, також здатна коректно працювати з таблетованих кава в чалдах. Кавоварка De'longhi ECP 33.21.W обладнана невеликим водяним резервуаром ємністю 1 л, якісної італійської помпою, сталевим бойлером та двома окремими термостатами для води і пари. Висока потужність бойлера підігріву (1100 Вт) дозволяє швидко нагрівати воду для скорочення загальної тривалості процедури.
Холдер цієї машини комплектується трьома фірмовими крему-фільтрами, що забезпечують отримання класичної ароматною пінки. Передбачена подача гарячої води для заварювання чаю, трав'яних зборів. Ручний капучинатор оснащений спеціальною насадкою панарело, яка допоможе швидко збити молоко в пінку для капучино. Є регулятор інтенсивності подачі пари, панель для підігріву чашок і швидкознімний піддон для уловлювання крапель. Для економії електроенергії при тривалому простої кавоварка відключається від мережі автоматично.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi ECP 33.21.W білий
Усі ціни 16 →Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi ECP 33.21 W | 5 585 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi ECP 33.21 W | 6 000 грн. |
Кавоварка DeLonghi Ecp 33.21 W | 6 017 грн. |
Кавоварка DeLonghi ECP 33.21 W | 4 899 грн. |
Delonghi ECP 33.21 W | 5 250 грн. |
Користуємось близько двох років. Ніяких проблем. Одні позитивні емоції. Проста у використанні машина. Видає дуже гарну каву. Якщо хтось любить автоматичні машини, то це не сюди Александр Владимирович: користуюся De'Longhi ECP 33.21.BK більше року |
- Знімний піддон для крапель
- Знімний резервуар для води
- Система зберігання аксесуарів
Модификації De'Longhi ECP 33.21.W
Ціни на De'Longhi ECP 33.21.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi ECP 33.21.W білий | від 4 899 грн. | 16 пропозицій | ||
De'Longhi ECP 33.21.BK чорний | від 3 910 грн. | 28 пропозицій |