Кавоварка De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B чорний
Відео 10Фото 9 |
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B чорний білий чорний |
|
Багатофункціональна автоматизована кавоварка для приготування еспресо, інших видів кави на його основі і кавово-молочних напоїв. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства De'longhi Eletta зразка 2020 року. Від більш доступних бюджетних моделей відрізняється цифровою системою управління з монохромним LCD-дисплеєм, сенсорними кнопками і повністю автоматичним капучинатором.
Не рахуючи гарячої води і подвійних порцій, кавоварка De'longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B підтримує приготування 12 напоїв. Шість з них запускаються з панелі управління в одне натискання (еспресо, кава лонг, капучіно, лате макіато і гаряче молоко). Ще шість рецептів викликаються через додаткове меню напоїв: doppio +(більш міцний еспресо), капучіно+ (капучіно на основі doppio+), капучіно мікс, лате, флет уайт, рістретто.
Обладнана ємністю для води об'ємом 2,0 л і контейнером вміщує до 380 грам зерен. Довговічна автоматична жорна кавомолка швидко приготує порцію свіжомеленої кави масою від 6 до 14 грам. Така гнучкість настройки, а також регулювання кількості використовуваної для заварювання води, дозволяє легко змінювати міцність одержуваного напою. Кавоварка підтримує 13 ступенів дисперсності помелу зерен і 5 варіантів фортеці. Потужний термоблок (1450 Вт) швидко виходить на робочий режим, а помпа створює робочий тиск 9 бар (максимально до 15 бар).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B чорний
Усі ціни 33 →Кавомашина DeLonghi ECAM 46.860 B Eletta Cappuccino EVO | 22 299 грн. |
Кавомашина DeLonghi ECAM 46.860 B Eletta Cappuccino EVO | 22 299 грн. |
Кавомашина Delonghi Eletta Cappuccino EVO (Black) (EU) ECAM 46.860 B | 24 299 грн. |
Delonghi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.B | 22 190 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.B | 24 757 грн. |
- Режим енергозбереження
- Режим очікування
- Знімний піддон для крапель з індикацією заповненості
- Регулювання дозатора під висоту чашки
Модификації De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B
Ціни на De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W білий | від 25 110 грн. | 12 пропозицій | ||
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B чорний | від 22 190 грн. | 33 пропозиції |