Електрочайник De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.BL синій
Фото 8 | Товар застарів 3 860 грн. Тип: електрочайник; Дизайн: ретро; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 3000; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Знімна кришка; Подача води: Форма корпуса: конічна; Матеріал: сталь; |
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості електрочайника De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.BL:
- Знімний фільтр для захисту від накипу
Модификації De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.BL
Ціни на De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.BL |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.W білий | від 2 899 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий | від 2 330 грн. | 42 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R червоний | від 2 420 грн. | 43 пропозиції |