Електрочайник De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий
Фото 8 |
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий
Усі ціни 43 →Електрочайник DeLonghi KBOC 2001 Y | 2 565 грн. |
Електрочайник DeLonghi KBOC 2001 Y | 2 565 грн. |
Електрочайник Delonghi KBOC 2001.Y | 2 570 грн. |
Електрочайник Delonghi KBOC 2001 Y | 2 899 грн. |
Електрочайник DeLonghi Kboc 2001 Y | 2 950 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y:
- Знімний фільтр для захисту від накипу
Модификації De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y
Ціни на De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.W білий | від 2 899 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.Y жовтий | від 2 330 грн. | 44 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R червоний | від 2 420 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →