Кавоварка De'Longhi Icona ECO 311.W білий
Фото 6 |
De'Longhi Icona ECO 311.W білий білий чорний |
|
Стильна ріжкова ручна кавоварка для приготування одного з найпопулярніших видів кави — ароматного еспресо. Ця модель є заміною вдалою і масової машини серії ECO 310 Icona. Важливих конструктивних відмінностей між ними небагато — згідно з європейськими директивами щодо енергетичної ефективності з'явилася функція автоматичного відключення після 9 хв простою і деякі зміни відбулися в конструкції ріжка.
Удосконалено крему-фільтр, що дозволяє отримувати характерну ароматну пінку, і зменшилася кількість пластикових елементів, що контактують з гарячим напоєм. Також кавоварка De'longhi Icona ECO 311.W отримала оновлений зовнішній дизайн, що дозволяє їй бути яскравим доповненням до будь-якого сучасного кухонного інтер'єру. Штатна ємність для води має значний об'єм 1,4 л.
Є можливість одночасного приготування двох чашок еспресо, що може бути корисно при обслуговуванні гостей. Машина може працювати як з меленою кавою, так і з кава в чалдах. Обладнана ручним капучинатором з насадкою панарело, що дозволяє швидко приготувати капучіно. Передбачена функція попереднього підігріву чашок/кавника. Кавоварка розрахована на високий тиск водяної пари (до 15 атм), що гарантує якісну екстракцію і високі смакоароматичні кондиції готового напою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona ECO 311.W білий
Усі ціни 10 →Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Icona ECO 311.W | 6 232 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Icona ECO 311.W | 6 400 грн. |
Кавоварка DeLonghi Eco 311 W | 6 473 грн. |
DELONGHI ECO 311 W | 6 720 грн. |
Delonghi Icona ECO 311.W | 5 520 грн. |
1 0 1 2 |
Користуюсь п'ять років і поки що міняти не збираюся! Можна відносно швидко приготувати смачну каву. Дуже добре збиваються вершки 10%, саме в цій моделі, мабуть вдала конструкція капучинатора. Згодом, усередині утворюється накип, як у чайнику. Її не видно. користуюся De'Longhi Icona ECO 311.W більше року |
- Автоматичне відключення після 9 хвилин простою
- Знімний піддон для крапель
- Регулювання подачі пари
Модификації De'Longhi Icona ECO 311.W
Ціни на De'Longhi Icona ECO 311.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona ECO 311.W білий | від 5 520 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Icona ECO 311.BK чорний | від 7 375 грн. | 2 пропозиції |