Тостер De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BW
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 2 699 грн. Тип: тостер; Потужність (Вт): 900; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 2; Ступенів обсмажування: 6; Управління: механічне; Функції та можливості: підігрів; розморожування; високий підйом; одностороннє обсмажування; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: пластик; Розміри (мм): 205х185х320 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BW
Ціни на De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BW |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | від 3 559 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | від 2 690 грн. | 14 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | від 2 690 грн. | 23 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | від 2 725 грн. | 40 пропозицій |