Тостер De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR
Відео 1Фото 5 |
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR
Тостер DeLonghi CTOV 2103 GR | 2 699 грн. |
Тостер DeLonghi Icona Vintage CTOV 2103.GR | 4 263 грн. |
Тостер DeLonghi Icona Vintage CTOV 2103.GR | 4 343 грн. |
Тостер DeLonghi Icona Vintage CTOV 2103.GR | 4 349 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR
Ціни на De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BG | від 3 559 грн. | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.GR | від 2 699 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.AZ | від 2 690 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage CTOV 2103.BK | від 2 725 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →