Кавоварка De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий
Фото 5 |
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий |
|
Елегантна ручна ріжкова кавоварка з вінтажним дизайном. Призначена для приготування одного з найпопулярніших видів кави — еспресо. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії з лінійки Icona Vintage 2018-го року, моделі якої забезпечують приготування кави по автентичному італійського рецептом. Здатна працювати з меленим або пресованим кава в чалдах. Орієнтована на домашнє використання.
Кавоварка De'longhi Icona Vintage ECOV 311.GR обладнана продуктивної помпою, що витримує тиск 15 бар, і сталевим бойлером потужністю 1100 Вт. Такі характеристики дають змогу оперативно, менш ніж за одну хвилину, приготувати чашку гарячого ароматного еспресо або лунго об'ємом до 90 мл Підігрів наступної порції води займе близько 25 с, так що вбудованого контейнера для води об'ємом 1400 мл достатньо для швидкого приготування кави для середніх розмірів компанії.
Ручний капучинатор з насадкою панарело дозволяє швидко збивати молоко в пінку для приготування капучино або лате. Він же використовується для подачі гарячої води для приготування чаю. У верхній частині корпусу знаходиться майданчик для пасивного підігріву чашок. Машина має компактні габаритні розміри і працює з чашками висотою до 8 см (до 12 см при знятому піддоні для збору крапель). Комплектується професійним холдером з трьома крему-фільтрами (для чалд, на одну або на дві чашки еспресо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR | 10 209 грн. |
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR Oliwkowy | 7 182 грн. |
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR | 10 458 грн. |
- Автоматичне відключення після 9 хвилин простою
Модификації De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR
Ціни на De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BG бежевий | від 6 013 грн. | 11 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.GR оливковий | від 7 182 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK чорний | від 5 800 грн. | 7 пропозицій |