Електрочайник De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK чорний
Фото 4 |
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK |
|
Стильний, надійний та продуктивний електрочайник представлений на ринку популярним брендом De'Longhi в рамках дизайнерської лінійки пристроїв Icona. У конусній колбі ємністю 1.7 літра встановлений сучасний плоский ТЕН потужністю 2000 Вт. Замість простого утримувача використовується оптимізована Г-подібна ручка. Електрочайник De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK доповнений мікросіточкою, що фільтрує, яка інтегрована в пластикову знімну рамку.
Горловина широко відкривається, що з використанням повністю знімної кришки. Для носика передбачена антикрапельна конструкція. Кінчик виливу розрахований на легке та зручне дозування гарячої води. У металевій колбі є вставка із індикатором рівня рідини. Зовнішнє віконце дозволяє стежити за об'ємом рідини без відкривання кришки. Чайник оснащений платформою з високонадійним з'єднувачем, що забезпечує легке обертання колби. Для дизайнерського оформлення корпусу використано численні накладки з полірованою до блиску хромованою поверхнею. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в широкій різноманітності колірних рішень, включаючи бежевий, оливковий, синій та чорний.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK чорний
Усі ціни 11 →Електрочайник Delonghi KBOV 2001.BK | 2 897 грн. |
Електрочайник Delonghi Kbov 2001.BK | 3 186 грн. |
delonghi KBOV 2001.BK | 2 790 грн. |
DELONGHI KBOV 2001 BK | 3 520 грн. |
Электрочайник Delonghi KBOV 2001.BK | 3 047 грн. |
1 3 4 10 |
Класний чайник. Стоїть на роботі. Працює більше пів року, тихий, жодних слідів від клею чи іржі немає, приїхав в упаковці з пломбами. Тихий, швидко закипає, надійна конструкція Ні користуюся De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG кілька місяців |
Модификації De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK
Ціни на De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG бежевий | від 2 880 грн. | 14 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR оливковий | від 2 699 грн. | 23 пропозиції | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ синій | від 2 339 грн. | 40 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK чорний | від 2 790 грн. | 12 пропозицій |