Кавоварка De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W білий
Відео 4Фото 4 |
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W білий |
|
Порівняно недорога автоматична кавоварка (кавомашина) для швидкого приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі з цільних або мелених зерен. Належить до сімейства доступних автоматичних кавоварок Magnificа S 2018-го модельного року. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном білого корпусу, невеликий шириною (24 см), використанням практичною кнопкової системи управління і високими смаковими характеристиками заварного кави.
Крім звичайного та подвійного еспресо кавоварка De'longhi Magnifica S ECAM 21.117.W легко налаштовується на приготування американо. В якості додаткового режиму може підігрівати воду для заварювання чаю, трав'яних зборів. Помел кавового зерна виконується вбудованою кавомолкою зі сталевими жорнами і контрольованої ступенем подрібнення (13 варіантів). Машина може змінювати фортецю, об'єм і температуру готового напою. Передбачений ручний капучинатор для збивання молока в ніжну молочну пінку для капучино. Обладнана швидкознімним заварювальний блоком, який легко виймається для обслуговування і промивання. Проточний термоблок потужність 1450 Вт забезпечує швидкий підігрів води та оперативне отримання пари.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W білий
Усі ціни 7 →Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.W | 17 463 грн. |
Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.W | 16 263 грн. |
Кавоварка DeLonghi Ecam 21.117 W | 17 131 грн. |
De'Longhi Magnifica S ECAM21.117.W | 20 706 грн. |
Delonghi ECAM 21.117.W | 17 990 грн. |
Кавомашина Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.W | 17 999 грн. |
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W | 24 192 грн. |
Модификації De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W
Ціни на De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W білий | від 16 263 грн. | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB сріблястий | від 12 690 грн. | 8 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B чорний | від 12 120 грн. | 15 пропозицій |