Кавоварка De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB нержавіюча сталь
Відео 2Фото 5 |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB нержавіюча сталь |
|
Продуктивна автоматична кавоварка (кавомашина) для оперативного приготування еспресо, а також інших видів кави і різних кавово-молочних напоїв на його основі. Розрахована на роботу як з цільними зернами, так і з попередньо меленою кавою. Належить до моделей популярної лінійки De'longhi Magnificа. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 модельного року, орієнтований на обслуговування потреб домашніх користувачів або невеликого офісу.
Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, порівняно компактними габаритами і використанням зручною електронної системи управління. Крім звичайного та подвійного еспресо кавоварка De'longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB легко налаштовується на приготування американо і доппіо (відрізняється підвищеною екстрактивністю і високим вмістом кофеїну). За помел зерен відповідає вбудована кавомолка зі сталевими жорнами і контрольованої ступенем подрібнення (13 ступенів).
Система управління машиною дозволяє налаштовувати міцність, об'єм і температуру готового напою. Передбачений ручний капучинатор з насадкою панарело для ефективного збивання молока в ніжну молочну пінку. Швидкознімний заварювальний блок витягується для обслуговування і промивання, а довговічна італійська помпа здатна витримувати тиск до 15 бар. Проточний термоблок потужність 1450 Вт скорочує до мінімуму час очікування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB нержавіюча сталь
Delonghi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB | 18 999 грн. |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB | 17 080 грн. |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB | 21 402 грн. |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB | 17 934 грн. |
Модификації De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB
Ціни на De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB нержавіюча сталь | від 17 080 грн. | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB сріблястий | від 15 079 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.33.TB сірий | від 15 999 грн. | 1 пропозиція |