Кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB сріблястий (132220083)
Відео 3Фото 6 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB сріблястий нержавіюча сталь сріблястий |
|
Регульована висота диспенсера.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB сріблястий
Усі ціни 18 →Кавомашина Delonghi Magnifica Start ECAM 220.31.SB | 15 989 грн. |
Кавомашина Delonghi ECAM220.31.SB | 16 570 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start ECAM 220.31.SB | 15 200 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start Ecam 220.31.SB | 15 435 грн. |
Delonghi Magnifica Start ECAM 220.31.SB | 15 250 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB
Ціни на De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SSB нержавіюча сталь | від 15 999 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.31.SB сріблястий | від 15 200 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →