Кавоварка De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R червоний
Відео 1Фото 12 |
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R червоний |
|
Ефектна і малогабаритна Автоматична Капсульна кавоварка для приготування кави і широкого асортименту кавових напоїв. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 року, орієнтований на широке коло користувачів, яким потрібна компактна і нескладна в обслуговуванні машина для швидкого заварювання ароматної кави. Яскраво червоний колір корпуса може стати цікавою деталлю продуманого сучасного кухонного інтер'єру.
Скромна ширина дає можливість без зусиль розмістити кавоварку De'longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R на столі в умовах дефіциту вільного простору. Призначена для роботи з фірмовими капсулами Nespresso, всередині яких знаходяться різні сорти/мікси меленої натуральної кави. Крім оригінальних капсул ця машина сумісна з великим асортиментом капсул інших виробників (в т.ч. Julius Meinl, Smart Coffee Club, Vergnano, Single Cup Coffee, MUST, KSP Caffe, Noble, L'or, Movenpick, Molinari, Bialetti, Jardin, Starbucks та ін).
Така різноманітність здатна задовольнити будь-який смак і дозволяє вибрати пропозиції з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Ця машина максимально проста в експлуатації: користувачеві потрібно тільки встановити капсулу в відсік, закрити кришку і натиснути одну з двох кнопок (мала порція або велика порція). Кавоварка самостійно налаштовує програму варіння таким чином, щоб отримувати готовий напій оптимальної якості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R червоний
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN85.R | 4 837 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо DeLonghi Nespresso Essenza Mini EN85.R | 4 827 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Delonghi Nespresso Essenza Mini EN85.R | 4 833 грн. |
Капсульная кофеварка эспрессо Delonghi Nespresso Essenza Mini EN85.R | 4 827 грн. |
Модификації De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R
Ціни на De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.L салатовий | від 4 227 грн. | 7 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.R червоний | від 4 827 грн. | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Nespresso Essenza Mini EN 85.B чорний | від 3 504 грн. | 9 пропозицій |