Кавоварка De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний
Фото 6 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний
Усі ціни 9 →Капсульна кавоварка Delonghi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B | 15 874 грн. |
Кавоварка DeLonghi En 640.B Nespresso Gran Lattissima | 15 224 грн. |
DELONGHI EN640.B | 16 206 грн. |
Капсульна кавоварка DE LONGHI-NESPRESSO EN640.B Gran Lattissima | 18 850 грн. |
De'Longhi Gran Latissima EN640.B | 17 560 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B:
- Автоматичне відключення через 9 хвилин
- Контейнер на 10 використаних капсул
Модификації De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B
Ціни на De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий | від 17 080 грн. | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний | від 15 224 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →