Радіатор опалення De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x400
Модифікації De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 24
Характеристики
De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x400
Delonghi Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 500x400 мм 433 Ватт боковое правое/ | 4 459 грн. |
Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 500x400 мм (0181115312) 0181115312 | 4 459 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI PHD 2.0 Panel 11 TEC 500 x 400 мм бічний/нижній | 4 459 грн. |
Закрити
Рекомендуємо