Радіатор опалення De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x500
Модифікації De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 24
Характеристики
De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x500
Delonghi Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 600x500 мм 633 Ватт боковое правое/ | 5 300 грн. |
Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 600x500 мм (0181116315) 0181116315 | 5 300 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI PHD 2.0 Panel 11 TEC 600 x 500 мм бічний/нижній | 5 300 грн. |
Закрити
Рекомендуємо