Кавоварка De'Longhi Scultura ECZ 351.W білий
Відео 1Фото 7 |
De'Longhi Scultura ECZ 351.W білий білий сірий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Scultura ECZ 351.W білий
Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi Scultura ECZ 351 W | 8 021 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi Scultura ECZ 351 W | 8 011 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо Delonghi Scultura ECZ 351 W | 8 017 грн. |
anonim
23 листопада 2016, 10:13
Шумит надо несколько раз включать сбрасывает,вода автоматом не останавливается #
anonim
11 грудня 2014, 17:27
Сварила кофе 3 раза....и не работает((((( #
Загорается кнопка Пуск и через 4 сек.выбивает....В чем может быть причина?Помогите пожалуйста...Кофеварка,новая,трижды только использовалась
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Scultura ECZ 351.W:
- Автовимкнення через 20 хв невикористання
Модификації De'Longhi Scultura ECZ 351.W
Ціни на De'Longhi Scultura ECZ 351.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Scultura ECZ 351.W білий | від 8 011 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Scultura ECZ 351.GY сірий | від 6 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →