Масляний обігрівач De'Longhi TRRS 1225 12 секц 2.5 кВт
Відео 1Фото 4 |
De'Longhi TRRS 1225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi TRRS 1225 12 секц 2.5 кВт
Усі ціни 9 →Обігрівач Delonghi TRRS1225 | 4 866 грн. |
Обігрівач DeLonghi TRRS 1225 | 5 105 грн. |
Обогреватель DeLonghi TRRS 1225 | 4 760 грн. |
Delonghi TRRS1225 | 4 790 грн. |
Обігрівач Delonghi TRRS1225 | 4 816 грн. |
ще 4 пропозиції
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації De'Longhi TRRS 1225
Ціни на De'Longhi TRRS 1225 |
---|---|---|---|---|
De'Longhi TRRS 0715 7 секц 1.5 кВт | від 3 126 грн. | 38 пропозицій | ||
De'Longhi TRRS 0920 9 секц 2 кВт | від 3 450 грн. | 34 пропозиції | ||
De'Longhi TRRS 1225 12 секц 2.5 кВт | від 4 635 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →