Змішувач Deante Agawa BQG 034M
Відео 1Фото 3 |
Deante Agawa BQG 034M |
|
Система проти скручування запобігає скручуванню душового шланга. Змішувач створює шум трохи більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Agawa BQG 034M
Усі ціни 33 →Deante Deante Agawa BQG 034M | 4 789 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу DEANTE Agawa прихованого монтажу хром латун | 4 789 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з гігієнічним душем Deante Agawa (BQG 034M) B | 4 852 грн. |
Змішувач для біде Deante Agawa, з гігєнічним душем, хром (BQG034M) BQG034M | 3 875 грн. |
Deante AGAWA (BQG034M) | 4 789 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →