Кухонна мийка Deante Corda ZQA G10C 550x460
Фото 7 |
Deante Corda ZQA G10C 550x460800x500 |
|
Стійка до вицвітання, високих температур і термічного шоку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Corda ZQA G10C 550x460
Усі ціни 127 →Deante Deante Corda 550х460х204мм (ZQAG10C) | 7 399 грн. |
Гранітна кухонна мийка Deante CORDA (ZQAN10C) ZQAN10C | 7 371 грн. |
Кухонна мийка Deante Corda 55x46 сірий металік (ZQA S10C) ZQAS10C | 7 088 грн. |
Deante CORDA (ZQAG10C) | 7 499 грн. |
Мийка кухонна Deante Corda, граніт, металевий сірий (ZQAS10C) | 7 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Deante Corda ZQA G10C
Ціни на Deante Corda ZQA G10C |
---|---|---|---|---|
Deante Corda ZQA G10C 550x460 | від 5 720 грн. | 140 пропозицій | ||
Deante Corda ZQA 110D 800x500 | від 10 920 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →