Змішувач Deante Coriander BCN 034M
Фото 4 |
Deante Coriander BCN 034M |
|
Система проти скручування запобігає скручуванню душового шланга. Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Coriander BCN 034M
Усі ціни 26 →Deante Deante Coriander BCN 034M | 4 517 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу DEANTE Coriander прихованого монтажу хром л | 4 517 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з гігієнічним душем Deante Coriander (BCN 034 | 4 577 грн. |
Змішувач для біде Deante Coriander, з гігєнічним душем, хром (BCN034M) BCN | 4 382 грн. |
Deante CORIANDER (BCN034M) | 4 517 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →