Кухонна мийка Deante Egeria ZPE 010A 440x380
Фото 5 |
Deante Egeria ZPE 010A 440x380440x440 |
|
Не вбирає запахи, стійка до високих температур (250 °C).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Egeria ZPE 010A 440x380
Кухонна мийка Deante Egeria ZPE 010A ZPE010A | 6 942 грн. |
Кухонная мойка Deante Egeria ZPE 010A ZPE010A | 6 938 грн. |
Кухонна мийка Deante Egeria ZPE 010A | 6 932 грн. |
Модификації Deante Egeria ZPE 010A
Ціни на Deante Egeria ZPE 010A |
---|---|---|---|---|
Deante Egeria ZPE 010A 440x380 | від 6 932 грн. | 3 пропозиції | ||
Deante Egeria ZPE 010B 440x440 | від 5 884 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →