Змішувач Deante Gerbera BGB 072M
Фото 12 |
Deante Gerbera BGB 072M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Gerbera BGB 072M
Усі ціни 38 →Deante Deante Gerbera BGB 072M | 6 299 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом DEANTE Gerbera хром лат | 6 299 грн. |
Змішувач для кухні з гнучким виливом Deante Gerbera (BGB 072M) BGB072M | 5 954 грн. |
для кухни Deante GERBERA с выдвижным изливом (BGB072M) | 6 299 грн. |
DEANTE BGB 072M | 4 719 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →