Змішувач Deante Gerbera BGB B720
Фото 9 |
Deante Gerbera BGB B720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Gerbera BGB B720
Усі ціни 88 →Deante Deante Gerbera BGB B720 | 6 299 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом DEANTE Gerbera чорний л | 6 299 грн. |
Змішувач для кухні з гнучким виливом Deante Gerbera білий-хром (BGB W720) | 5 954 грн. |
Deante GERBERA (BGBB720) | 6 299 грн. |
DEANTE GERBERA BGB B720 | 5 292 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →