Змішувач Deante Milin BEU B62M
Фото 12 |
Deante Milin BEU B62M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Milin BEU B62M
Усі ціни 9 →Deante Milin BEU B62M | 3 670 грн. |
Смеситель для кухни Deante Mango BEV B62M | 3 037 грн. |
Змішувач для кухні Deante Milin BEU O62M | 3 705 грн. |
Кухонний Змішувач-кран DEANTE Milin BEUB62M | 4 841 грн. |
Deante Milin BEU W62M | 3 670 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →