Кухонна мийка Deante Tango ZE6 3140 600x600 (ZE6 3140)
Фото 3 |
Deante Tango ZE6 3140 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Tango ZE6 3140 600x600
Мийка кухонна сталева Deante Tango ZE6 0140 60х60 см сатин 43584541 | 2 150 грн. |
Кухонная мойка Deante Tango ZE6 3140 | 3 352 грн. |
Кухонна мийка Deante Tango ZE6 3140 | 3 356 грн. |
Кухонна мийка Deante Tango ZE6 3140 | 3 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →