Літня шина Debica Passio 2 165/65 R14 79T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Passio 2 165/65 R14 79T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Passio 2 165/65 R14 79T
Усі ціни 18 →Шина Debica Passio 2 165/65 R14 79T | 1 984 грн. |
Debica Passio 2 165/65 R14 79T | 1 984 грн. |
Dębica PASSIO 2 165/65 R14 79T (9093957165) | 3 470 грн. |
Debica Passio 2 165/65 R14 79T | 1 916 грн. |
Летние шины Debica Passio 2 165/65 R14 79T 1000203084 | 2 358 грн. |
ще 13 пропозицій
4 3 4 0 |
тільки купив поставив усі 4 і поїхали в гості в сусіднє місто. піддалося жодне колесо не гума а сажа мені трапилася з суцільними недоліками щойно купив(ла) Debica Passio 2 185/65 R14 86T рекомендую не купувати |
Устал от российского говна и решил купить польскую резину, Купил ранней весной, снял поздней осенью и выкинул, прошла 40000 км. В целом остался доволен резиной на эти деньги нормального качества. Для тех кто много ездит не посоветую. Доступная цена, хорошо держит дорогу, на скорости 150-160 км/ч ведет себя нормально. За сезон весна-осень стирается в ноль, жестковата как пластмасс. користуюся Debica Passio 2 місяць і більше |
Показано 2 з 11 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →