Літня шина Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Усі ціни 12 →Dębica PRESTO HP 2 195/65 R15 91H (9064739329) | 3 710 грн. |
Шина Debica Presto HP2 195/65 R15 91H | 2 080 грн. |
Debica Presto HP2 (195/65R15 91H) | 2 276 грн. |
Летние шины Debica Presto HP2 195/65 R15 91H 1001760580 | 2 333 грн. |
Debica Presto HP2 195/65 R15 91H | 2 085 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 195/65 R15 91H
Ціни на Debica Presto HP2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 195/65 R15 91H | від 2 080 грн. | 12 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 195/65 R15 91V | від 2 416 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →