Літня шина Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Усі ціни 6 →Dębica PRESTO HP 2 215/55 R16 97Y XL (9012615875) | 5 430 грн. |
Летние шины Debica Presto HP2 215/55 ZR16 97Y XL 1001821924 | 4 560 грн. |
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y | 5 160 грн. |
Debica PRESTO HP 2 215/55 R16 97Y XL | 4 593 грн. |
Літні шини Debica Presto HP2 215/55 ZR16 97Y XL | 4 834 грн. |
DEBICA PRESTO HP 2 215/55 R16 97Y XL | 4 429 грн. |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y
Ціни на Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 215/55 R16 93V | від 3 300 грн. | 9 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 215/55 R16 97Y | від 4 429 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →