Зварювальний апарат Deca PARVA 175E (202900)
Deca PARVA 175E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca PARVA 175E
Усі ціни 7 →Зварювальний апарат трансформатор Deca PARVA 175E | 5 879 грн. |
DECA PARVA 175E | 6 019 грн. |
DECA PARVA 175E | 5 856 грн. |
Сварочный трансформатор Deca PARVA 175E 202900 | 6 315 грн. |
Сварочный трансформатор DECA PARVA 175E | 6 409 грн. |
Зварювальний апарат трансформатор Deca PARVA 175E | 4 199 грн. |
Сварочный автомат DECA PARVA 175E 202991 | 4 528 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →